خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1858678 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قهرمانی: بی‌نظمی بازیکنان اردوی هاکی را منتفی کرد

فارس | ورزشی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 22:05
عضو هیات رئیسه فدراسیون هاکی گفت: بی‌نظمی بازیکنان اردوی هاکی را منتفی کرد.
فدراسيون،هاكي،اردو،قهرماني،فرشاد،تست،اعضا

به گزارش خبرگزاری فارس، فرشاد قهرمانی، عضو هیات رئیسه فدراسیون هاکی با بیان اینکه باوجود تمام توصیه‌ها و درخواست‌های بهداشتی شاهد رفتارهای غیراصولی از سوی برخی بازیکنان بودیم، اظهار داشت: اینکه بازیکنان با خودروی شخصی و اتوبوس به پارس‌آباد آمدند بدون انجام هیچ‌گونه آزمایش مرتبط با ویروس کرونا تقصیر فدراسیون نیست.
فرشاد قهرمانی تصریح کرد: اردوی آمادگی هاکی داخل سالن بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۱ بلژیک قرار بود از ۲۱ الی ۲۷ مهرماه در پارس آباد برگزار شود که با توجه به تست مثبت ۵ نفر از اعضای تیم این اقدام متوقف شد.
وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده بود همه اعضا در تهران گرد هم آیند و پس از انجام آزمایش به سمت پارس‌آباد حرکت کنند.
قهرمانی گفت: اما متاسفانه برخی افراد خودسرانه به سمت محل اردو رفتند و با رفتارهای مخاطره‌آمیز خود جان دیگران را هم به بازی گرفتند.
وی ادامه داد: ما اجبارا انجام تست را از برخی اعضا در محل اردو انجام دادیم که تعداد ۵ نفر آنان مثبت بودند.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون هاکی بیان داشت: بنده هم پیشنهادم مبنی بر تعطیلی اردو را به ریاست محترم فدراسیون اعلام کردم و ایشان هم پذیرفتند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1858678 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.