خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1864994 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جنبش فتح: پول‌های امارات در خدمت توسعه پروژه‌های شهرک سازی رژیم صهیونیستی قرار گرفته است- اخبار آسیای غربی

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 21:33
جنبش فتح با صدور بیانیه ای تاکید کرد: دولت امارات اخیرا توافقاتی با شهرداری قدس اشغالی برای توسعه پروژه‎های شهرک سازی در مناطق شیخ جراح، المصراره و وادی الجوز به امضا رسانده است.
قدس،فتح،جنبش،اقدامات،تسنيم،اماراتي،امارات،شهرك،عربي

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «شادی المطور» دبیرکل جنبش فتح در قدس شریف با صدور بیانیه‌ای به مقامات اماراتی درباره حمایت از پروژه‌های شهرک سازی رژیم صهیونیستی هشدار داد.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید.
(کلیک کنید)
در این بیانیه آمده است: ما درباره تامین مالی پروژه‌های شهرک سازی صهیونیستی از سوی امارات هشدار می‌دهیم، اماراتی‎ها رویکردی خطرناک در این باره اتخاذ کرده‌اند و باید متوجه پیامدهای اقدامات خود باشند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید.
(کلیک کنید)
در ادامه بیانیه جنبش فتح سفر یک هیئت اماراتی که قرار است در روز سه شنبه وارد اراضی اشغالی شوند، به عنوان شمشیرهایی در پیکر زخم خورده ملت فلسطین تعبیر شده و آمده است: دولت امارات اخیرا توافقاتی با شهرداری قدس اشغالی برای توسعه پروژه‎های شهرک سازی در مناطق شیخ جراح، المصراره و وادی الجوز به امضا رسانده است.
جنبش فتح سفرهای هیئت‌های عربی و در راس آن هیئت‎های اماراتی به قدس را در شرایط کنونی به منزله خنجری در قلب فلسطینی‌ها تعبیر کرده و آورده است: مقابله با این گونه اقدامات و سفرها یک واجب ملی و دینی در راستای حفاظت از مقدسات و سرزمین فلسطین است که زیر پوشش عربی در حال «اسرائیلیزه» شدن است.
جنبش فتح در پایان بیانیه خود از همه ملت های اسلامی و عربی و دولت‌های دوست خواسته است که در برابر اقدامات امارات که در آغوش رژیم اشغالگر قدس قرار گرفته، تدابیری جدی را اتخاذ کنند، چون این گونه اقدامات نقض آشکار همه اصول اسلامی محسوب می شود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1864994 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.