خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861566 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سومین رزمایش مشترک جنگنده‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 21:21
واشنگتن و تل‌آویو به تازگی تمرین مشترکی با به کارگیری جنگنده اف-۳۵ خود انجام دادند.
تمرين،آمريكا،هوايي،نيروي،اف،رزمايش

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسرائیل دیفنس، به تازگی جنگنده‌های «اف-۳۵» آمریکا و رژیم صهیونیستی تمرین مشترکی بر فراز آسمان جنوب فلسطین برگزار کردند.
بر این اساس در تاریخ ۱۵ اکتبر (۲۴ مهر) جنگنده‌های رادارگریز و پنهانکار «اف-۳۵» در آسمان جنوب سرزمین‌های اشغالی تمرین‌هایی را به نمایش گذاشتند.
به نوشته این وبگاه این رزمایش سومین تمرین دو طرف در سال جاری بوده است.
بنابر اظهارنظر نیروی هوایی آمریکا در یک روزنامه: «این تمرین برای مقابله با اهداف هوایی و زمینی برگزار شد و چندین گردان نیروی هوایی صهیونیست‌ها همراه با گردان‌هایی از آمریکا، و همچنین هواپیما‌های سوخت‌رسان شرکت کردند.»
مقامی ارشد از نیروی هوایی صهیونیست‌ها این تمرین را برای رسیدن به همکاری بیشتر میان دو طرف در زمینه جنگنده اف-۳۵ قلمداد کرد.
یک مقام نیروی هوایی آمریکا نیز گفت: «جنگنده‌ها و هواپیما‌های آمریکا از پایگاه‌هایمان در کشور‌هایی مانند قطر در این تمرین حضور داشتند.»
این وبگاه خبری مدعی شده «تمرین اخیر این دو طرف بیانگر افزایش توانایی‌ها از سوی پنتاگون برای مقابله با ایران در منطقه است.» این رزمایش از سوی آمریکا به عنوان راهی برای مقابل با رفع تحریم تسلیحاتی ایران انجام گرفته است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861566 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.