خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861566 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قیمت اقلام اساسی در ۲۷ مهر/ نرخ هر کیلو خرما پیارم در بازار ۵۹ هزار تومان شد

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 21:11
خرید روزانه مایحتاج، نیازمند اطلاع از قیمت‌های روز بازار است، شما می‌توانید قیمت مصوب اقلام اساسی مورد نیاز هرروز خود را در این خبر بخوانید.
تومان،خرما

صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به گزارش خبرنگار، بر اساس بررسی‌های میدانی، امروز هر کیلو خرما پیارم با قیمت ۵۹ هزار تومان، خرما آلویی ۲۲ هزار تومان، دشتستان ۱۶ هزار تومان، خاصویی ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان و مضافتی بم ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود.
همچنین خرما زاهدی ۱۹ هزار و ۸۰۰ تومان ، خارک بدون خوشه ۱۲ هزار تومان، خنیزی ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان و رطب خشتی ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861566 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.