خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1853835 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سوء استفاده رژیم صهیونیستی از حال وخیم «صائب عریقات»/ حماس نظامیان اسیر ما را آزاد کند!- اخبار آسیای غربی

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 21:00
یک عضو کنست(پارلمان) رژیم صهیونیستی در پی بستری شدن دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در بیمارستان و وخامت حال وی در اثر ابتلا به کرونا خواستار امتیاز گرفتن از مقاومت شد.
عريقات،تسنيم،صائب،غزه،كانال،حماس

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، منابع فلسطینی امروز از وخامت شرایط جسمانی «صائب عریقات» دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) در اثر ابتلا به کرونا و انتقال وی به یکی از بیمارستان‌های صهیونیستی در قدس اشغالی خبر داده بودند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید.
(کلیک کنید)
در همین رابطه، «بتسلئیل سموتریچ» عضو کنست رژیم صهیونیستی شامگاه امروز در گفتگو با کانال هفت تلویزیون این رژیم از حماس خواست در ازای درمان «صائب عریقات» نظامیان اسیر در غزه را آزاد کند.
وی در این باره گفت: من از دولت می‎خواهم در ازای درمان عریقات از حماس بخواهد که نظامیان اسیر اسرائیلی در غزه را آزاد کند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید.
(کلیک کنید)
وی مدعی شد: ما خدمات درمانی را بدون هیچ گونه مطالبه‌ای به دشمنان خود ارائه می‎دهیم، اما در این مورد باید از حماس بخواهیم نظامیان اسیرمان را آزاد کند.
عضو کنست رژیم صهیونیستی گفت: درمان صائب عریقات نه اخلاقی است و نه منطقی!
ما نباید هیچ تفاوتی میان غزه و رام الله قائل شویم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1853835 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.