خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848908 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

افزایش آلاینده‌ها در شهر‌های صنعتی تا سه روز آینده

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 20:28
کارشناس هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در شهر‌های صنعتی کشور انباشت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.
روز،كشور،شرق،شنبه،بيني،ضيائيان،مواج،ظهر،درياي،شمالي

ضیائیان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد:
صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه طی سه روز آینده برای اغلب مناطق کشور آسمانی صاف همراه با پایداری نسبی جو پیش‌بینی می‌شود گفت: در این مدت برای کلان شهر‌ها و شهر‌های صنعتی کشور، انباشت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا به ویژه در ساعات ابتدایی روز دور از انتظار نیست.
او ادامه داد: تا پایان هفته در ساعات بعد از ظهر، در مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و شرق کرمان وزش باد شدید موقت با احتمال خیزش گرد و خاک پیش بینی می‌شود.
ضیائیان تصریح کرد: از بعد از ظهر سه شنبه با ورود جریانات شمالی بر روی غرب دریای خزر در استان گیلان و روز چهارشنبه در استان‌های اردبیل، شمال آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی، بارش باران، کاهش دما، وزش باد و رعد وبرق پیش بینی می‌شود.
این کارشناس هواشناسی تاکید کرد: این شرایط از جمله وزش باد رگبار و رعد و برق، روز پنجشنبه برای سواحل دریای خزر و بخش‌های از شمال شرق کشور هم پیش بینی می‌شود.
او با بیان اینکه از روز سه شنبه تا روز جمعه استان‌های واقع در سواحل شمالی کشور و اردبیل کاهش نسبی دما حدود ۵ تا ۸ درجه خواهند داشت افزود: این شرایط به تدریج از روز چهارشنبه برای شمال شرق کشور پیش بینی می‌شود.
ضیائیان بیان کرد: این هفته برای سایر مناطق کشور نوسان خاص دمایی پیش بینی نمی‌شود.
این کارشناس هواشناسی توضیح داد: از امروز تا اوایل صبح سه شنبه شرق دریای عمان مواج خواهد بود.
از دوشنبه تا بعد از ظهر سه شنبه بخش‌های شمالی و مرکزی خلیج فارس مواج است.
او افزود: از بعد از ظهر سه شنبه با شمالی شدن جریانات ، دریای خزر مواج شده و تا پنجشنبه مواج خواهد بود.
او درخصوص وضعیت آب و هوای استان تهران هم گفت: فردا آسمان تهران صاف و همراه با غبار محلی خواهد بود و بیشترین دمای تهران به ۲۴ درجه و کمترین آن به ۱۲ درجه می رسد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848908 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.