خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1864914 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

لغو انسداد شبانه کندوان

فارس | برگزیده، استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 20:27
رئیس پلیس راه مازندران گفت: قرار بود محور کندوان شبانه مسدود شود که این محدودیت لغو شد.<br/>
محورهاي،مازندران،شمال،تردد

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: براساس برنامه قرار بود محور کندوان از امشب شبانه مسدود شود که این محدودیت لغو شد.
وی با اشاره به ترافیکی پرحجم در مسیرهای خروجی محورهای شمال، افزود: باتوجه به ورودی‌هایی که طی روزهای گذشته در محورهای شمال شاهد بودیم امروز نیز شاهد خروج خودروها در مسیرهای خروجی شمال بودیم.
رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: تردد تمامی خودرو‌های سنگین از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز از محور هراز ممنوع است.
قدمی درباره وضعیت تردد خودروها طی مهر ماه امسال در محورهای شمال، اضافه کرد: تردد خودروها برابر با مهر ماه سال گذشته بوده است.
وی در پایان گفت: مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی آخرین وضعیت جاده‌های مازندران است.
انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج/ربرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1864914 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.