خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1854613 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تسویه حساب باشگاه تراکتور با بازیکنان

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 19:56
باشگاه تراکتور امروز با برخی از بازیکنان خود که فصل گذشته از این باشگاه طلب داشتند، تسویه حساب کرد.
تراكتور،بازيكنان،حساب

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه تراکتور با حمایت مالی زنوزی مالک متمول خود امروز مابقی قرارداد فصل گذشته برخی از بازیکنان تیم فوتبال خود را پرداخت کرد و توانست با آن‌ها تسویه حساب کند.
البته برخی از بازیکنان تراکتور هنوز مبالغ قرارداد فصل گذشته خود را به طور کامل دریافت نکرده اند که طبق برنامه در نوبت بعدی قرار است با آن‌ها نیز تسویه حساب شود.
علاوه بر این، پاداش تعیین شده از سوی مالک باشگاه تراکتور بابت قهرمانی در جام حذفی امروز به حساب بازیکنان این تیم تبریزی واریز شد.
بیشتر بخوانید
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1854613 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.