خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1858663 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

طرح یکشنبه‌های بازگشایی معابر در شمال بجنورد آغاز شد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 19:21
شهردار منطقه یک  بجنورد از آغاز طرح یکشنبه‌های بازگشایی معابر برای نخستین بار در این شهر خبر داد.
بجنورد،بازگشايي،شهروندان،معابر،شهرداري،طرح

ایسنا/خراسان شمالی شهردار منطقه یک بجنورد از آغاز طرح یکشنبه‌های بازگشایی معابر برای نخستین بار در این شهر خبر داد.
قربان عمارلو در تشریح چگونگی اجرای طرح افزود: در این طرح مقررشده هریکشنبه بازگشایی معبری در محله‌های شهری حوزه خدماتی شهرداری منطقه یک انجام شود.
به گزارش ایسنا، به نقل از مدیریت ارتباطات شهرداری بجنورد، وی ادامه داد: بازگشایی معابر خواسته مردمی است که با هدف تسهیل در آمد، ارتقاء شاخص‌های شهری، کمک به بازآفرینی کالبدی محله‌ها و تامین رفاه و آسایش شهروندان انجام می‌گیرد.
عمارلو با تقدیر از شهروندان ساکن در شمال بجنورد، افزود: شهرداری نگاه توسعه‌ای به شهر بجنورد دارد و حمایت‌های جهادی شهردارجوان بجنورد یک الگو است.
شهردار منطقه یک بجنورد گفت: در گام نخست طرح یکشنبه های بازگشایی سعی شده معابری که بیشترین معضل و مشکل ترافیکی برای شهروندان دارد بازگشایی شود.
عمارلو افزود: در بازگشایی معابر ،شهروندان با خادمان شهر همراهی خوبی داشته و در این زمینه همکاری کردند.
وی ادامه داد: بازگشایی معابر و خیابان ها سبب تسهیل در آمد و شد و امور شهروندان می شود و از حمایت های شهرداری بجنورد برخوردار است.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1858663 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.