خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861602 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کاهش قیمت طلا و سکه در بازار

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 19:10
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: صحبت های اخیر رئیس کل بانک مرکزی در خصوص کنترل بازار ارز، سبب کاهش قیمت طلا و سکه در بازار شد.
تومان،سكه،بازار،طلا،محمدولي

در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ابراهیم محمدولی در گفت وگو با خبرنگار، درخصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۲۰ هزار تومان نسبت به اواخر هفته گذشته کاهش یافت و به یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسید.
وی افزود: امروز بازار‌های جهانی تعطیل بود و این موضوع تاثیری در بازار‌ داخلی نداشت.
بیشتر بخوانید:
محمدولی بیان کرد: صحبت های اخیر همتی رئیس کل بانک مرکزی در خصوص کنترل بازار ارز، تاثیر روانی در بازار طلا و جواهر گذاشت و موجب کاهش قیمت‌ها در این بازار شد.
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۶ میلیون تومان، سکه طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه‌ یک گرمی ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861602 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.