خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اصلاح طرح قوانین و احکام نامعتبر حوزه سلامت در کمیسیون بهداشت

فارس | سیاسی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 18:49
سخنگوی کمیسیون بهداشت گفت: طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه سلامت پس بررسی و تبادل نظر اصلاح شده و به تصویب اعضا رسید.<br/>
كميسيون،بهداشت،بررسي،نامعتبر،واكسن

سخنگوی کمیسیون بهداشت گفت: طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه سلامت پس بررسی و تبادل نظر اصلاح شده و به تصویب اعضا رسید.
زهرا شیخی مبارکه سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح جزئیات نشست عصر امروز (یکشنبه 27مهر) این کمیسیون اظهار داشت: بررسی طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه سلامت؛ اعاده شده از شورای نگهبان در کمیسیون بهداشت به عنوان دستور کار اول مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفته و اصلاح شده و به تصویب اعضا رسید.
وی همچنین درباره دیگر دستور کار این کمیسیون افزود: رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در کمیسیون بهداشت گزارشی را از اقدامات انجام شده برای تولید واکسن در کشور ارائه کرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.