خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1857656 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتقام مجازی به وقت حاج قاسم

مشرق | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 18:48
پيج،اخبار،حمله،لايك

به گزارش مشرق، کانال تلگرامی اخبار خاص در خصوص حمله سایبری به یک پیج اسراییلی نوشت: راس ساعت ۱.۲۰ دقیقه بامداد جمعه (به وقت حاج قاسم) پیج Israell_news توسط یک تیم سایبری مورد هدف قرار گرفت.
نوع فعالیت پیج، جمع کردن و قراردادن تمامی اخبار ها و گزارش‌ها در صفحه اینستاگرامی و اخبار ضدجمهوری اسلامی ایران بود که ۳۸۷ هزار اکانت عضو آن بودند و ۱۲۱۹ پست بارگذاری شده بود.
آمار بازدید و لایک آن نیز به حدود ۶۰ هزار می‌رسید.
تا این لحظه هیچ گروهی مسئولیت این حمله سایبری را بر عهده نگرفته است.
*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1857656 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.