خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848115 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اختلال گوشی‌های چینی مشکلاتی برای اورژانس اردستان ایجاد کرده است

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 18:48
رئیس مرکز اورژانس اردستان گفت: افرادی که گوشی‌های برند چینی دارند وقتی با اورژانس ۱۱۵ تماس می‌گیرند تلفن گویای سازمان هلال‌احمر استان پاسخ می‌دهد که این اختلال مشکلاتی را برای اورژانس به وجود آورده است.
اورژانس،تماس،اردستان،برند،حادثه،مركز،نوجوان

ایسنا/اصفهان رئیس مرکز اورژانس اردستان گفت: افرادی که گوشی‌های برند چینی دارند وقتی با اورژانس ۱۱۵ تماس می‌گیرند تلفن گویای سازمان هلال‌احمر استان پاسخ می‌دهد که این اختلال مشکلاتی را برای اورژانس به وجود آورده است.
جواد مطیعی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: روز جمعه ۲۵ مهر ماه تعدادی کودک و نوجوان در یکی از روستای اردستان مشغول بازی بودند که متأسفانه بازیگوشی یکی از بچه‌ها باعث سقوط تنه درخت از روی دیوار بر روی آنها می‌شود که بر اثر اصابت تنه درخت بر جمجمه این نوجوان و شدت جراحات این فرد فوت می‌شود.
وی با بیان اینکه خانواده این نوجوان حادثه دیده پس از تماس با شماره ۱۱۵ و اعلام اتفاق منتظر همکاران ما می‌شوند، افزود: در حادثه روز جمعه خانواده حادثه دیده با یک گوشی ساخت کشور چین با برند شیائومی با مرکز اورژانس اردستان تماس گرفته که به دلیل محدودیتی که این مدل گوشی تلفن همراه دارد تماس آن‌ها به هلال احمر مرکز استان وصل شده و همکاران ما از طریق هلال‌احمر متوجه کمک‌رسانی به این شهروند شدند.
رئیس مرکز اورژانس اردستان گفت: مدت‌هاست برخی افراد که گوشی‌های چینی و مخصوصاً برند شیائومی دارند وقتی با اورژانس ۱۱۵ تماس می‌گیرند تلفن گویای سازمان هلال‌احمر استان پاسخ می‌دهد که این معضل مشکلاتی را برای افراد به خصوص کسانی که پس از حادثه با اورژانس تماس می‌گیرند به وجود آورده است.
تاکنون چند بار اتفاق افتاده که شهروندان زمانی که با گوشی‌های این برند با اورژانس ۱۱۵ تماس می‌گیرند تماس آن‌ها منتقل می‌شود که باعث از بین رفتن مدیریت زمان می شود.
وی با بیان اینکه در سال جاری تاکنون چند مورد اتفاق مشابه را شاهد بوده ایم، گفت: شهروندانی که گوشی‌های مدل شیائومی دارند برای ارتباط با اورژانس باید شماره ۱۱۵۹۸ تماس بگیرند تا این مشکل برطرف شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848115 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.