خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تفاهم‌نامه همکاری میان جهاددانشگاهی استان و شهرداری شهرکرد منعقد شد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 18:48
تفاهم‌نامه‌ همکاری میان جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری و شهرداری شهرکرد جهت انجام امور تحقیقاتی و علمی در بحث مدیریت شهری منعقد شد.
شهرداري،جهاددانشگاهي،شهركرد،بختياري،چهارمحال،نهاد،آموزشي،علم ...

ایسنا/چهارمحال و بختیاری تفاهم‌نامه‌ همکاری میان جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری و شهرداری شهرکرد جهت انجام امور تحقیقاتی و علمی در بحث مدیریت شهری منعقد شد.
بهادر عبدالغنی ۲۷ مهرماه در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری و با اشاره به سوابق درخشان و تجارب بسیار خوب جهاد دانشگاهی در مباحث علمی ، پژوهشی و فرهنگی اظهار کرد: تعامل دوطرفه میان شهرداری شهرکرد و جهاد دانشگاهی استان نتایج مطلوبی را در پی خواهد داشت.
وی با بیان اینکه چهار معاونت و چند سازمان در زیرمجموعه شهرداری شهرکرد فعالیت می‌کند، اظهار کرد: شهرداری از بدو تاسیس همراه مردم بوده است و مجموعه اقدامات شهرداری در زندگی مردم نمود عینی دارد.
شهردار شهرکرد تاکید کرد: درصدد هستیم پروژه‌های عمرانی شهرداری را با استناد به مباحث علمی در شهر شهرکرد اجرایی کنیم، خوراک علمی برای سازمان‌های تحت نظر شهرداری برای انجام اقدامات فرهنگی و عمرانی مورد نیاز است.
وی با اشاره به اینکه تدوین برنامه چشم‌انداز ۲۰ ساله و پنج ساله شهرداری شهرکرد در اولویت قرار گرفته است، گفت: برنامه سال ۱۴۰۰ شهرداری شهرکرد در ذیل سند راهبردی پنج ساله شهرداری شهرکرد انجام می‌شود و در حال حاضر برای تدوین این برنامه مشاور طرح انتخاب شده است.
سیروس رضایی رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری در ادامه این دیدار با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه پژوهش، آموزش، اشتغال و فرهنگی در جهاددانشگاهی وجود دارد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی با تکیه بر ظرفیت نیروی انسانی جوان و تحصیلکرده می‌تواند در مدیریت شهری موثر باشد.
وی بیان کرد: عموم مردم از فعالیت‌های جهاددانشگاهی در کشور بهره مند می شوند که نمونه بارز آن پژوهشگاه های رویان و ابن سینا که خدمات ارزنده‌ای را به مردم ارائه می‌دهند و همچنین این نهاد در حوزه گیرنده‌ و فرستنده‌های صدا و سیما و در حوزه پزشکی و...
تولیدات بسیار ارزنده و موثر به جامعه ارائه کرده است.
رضایی در خصوص آموزش‌های جهاددانشگاهی، یادآور شد: آموزش‌های جهاددانشگاهی از دوره‌های کوتاه مدت تا مقطع دانشگاهی در مراکز آموزشی این نهاد برگزار می‌‎شود و در حال حاضر ۷۰۰ عنوان دوره مورد نیاز جوانان در شش مرکز آموزشی تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.
رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ظرفیت های مراکز آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی در این نهاد انقلابی گفت: مراکز آموزشی ، فناوری اطلاعات و گردشگری و شعب ستفا ، افکار سنجی و خبرگزاری های ایسنا و ایکنا این نهاد آمادگی دارند در راستای مدیریت شهری شهرکرد به مجموعه شهرداری کمک کند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.