خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1864994 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

از این پس صادرات و واردات تسلیحات بر اساس نیازهای دفاعی کشور انجام می شود

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 18:36
سفیر ایران در لندن درباره به پایان رسیدن محدودیت‌های بین المللی صادرات و واردات تسلیحات، در حساب کاربری توئیتر خود واکنشی را منتشر کرد.
تسليحات،واردات،صادرات،ايران

بعیدی‌نژاد در توئیتر مطرح کرد؛
به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در راستای پنجمین سالگرد اجرای برجام حمید بعیدی‌نژاد سفیر ایران در لندن واکنش خود درباره لغو محدودیت‌های بین المللی صادرات و واردات تسلیحات را در صفحه شخصی توئیترش مطرح کرد.
در ادامه متن و توئیت منتشر شده توسط سفیر ایران در لندن را مشاهده می‌کنید:
"از امروز در پنجمین سالگرد اجرای برجام، تمامی محدودیت‌های بین المللی صادرات و واردات تسلیحات که بیش از ده سال است علیه کشورمان وضع شده اند، به پایان می‌رسد.
از امروز جمهوری اسلامی ایران تنها بر اساس اصول سیاست دفاعی و نیاز‌های دفاعی خود به صادرات و یا واردات تسلیحات اقدام می‌کند".
بیشتر بخوانید
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1864994 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.