خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1852795 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جامعه پزشکی کاشان دومین شهید پزشک را تقدیم نظام سلامت کرد- اخبار کاشان

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 18:14
گروه استان‌ها - دکتر محمد زارع، متخصص چشم و فوق تخصص قرنیه امروز به دلیل ابتلا به کرونا به فیض عظیم شهادت رسید.
سلامت،شهيد،پزشكي،زارع،محمد،دكتر،كرونا،كاشان،ابتلا،شهادت،پزشك

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، کتر محمد زارع، متخصص چشم و فوق تخصص قرنیه امروز به دلیل ابتلا به کرونا به فیض عظیم شهادت رسید و جامعه پزشکی کاشان دومین شهید پزشک را تقدیم نظام سلامت کرد.
پزشک شهید دکتر محمد زارع از سال‌های 1373 تا 1384 ریاست دانشگاه علوم پزشکی کاشان را بر عهده داشت که صبح امروز به علت ابتلا به ویروس کرونا به فیض عظیم شهادت نائل شد.
سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در پی شهادت دکتر محمد زارع پیام تسلیتی صادر کرد:
طوفان بلاخیز کرونا در ماه های اخیر علیرغم تلاش شبانه‌روزی همکارانمان در سراسر کشور جان تعداد قابل توجهی از هموطنان عزیزمان را گرفت.
در این بلا، مدافعین رشید سلامت نیز بی‌گزند نماندند و صدها نفر از جان برکفان خدمتگزارمان در نظام سلامت مبتلا، بستری و ده‌ها نفر به خیل شهدا پیوستند که هر روز خبر جانگداز از دست رفتن عزیزی از این گروه فداکار داغ تازه‌ای بر دل اینجانب و همکارانم می‌نهد.
متأسفانه امروز در سوگ یکی از همکاران صدیق دیگرمان نشستیم و دکتر محمد زارع چشم پزشک فداکار، اخوی دو شهید بزرگوار و رئیس محترم بیمارستان شهید لبافی نژاد را پس از ابتلا به بیماری COVID-19 از دست دادیم.
وی که سال‌ها در سنگرهای متعدد در خدمت نظام سلامت بود و در این ایام نیز از هر کوششی جهت خدمت به بیماران کرونائی دریغ نورزید.
ضمن تسلیت به جامعه پزشکی و خانواده محترمش و درود به روح بلند همه شهدای مدافع سلامت برای وی همنشینی با سالار شهیدان در کنار دو شهید بزرگوارش و برای خانواده ارجمندش صبوری و اجر بی پایان آرزومندم.
دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت درمان و‌آموزش پزشکی
انتهای پیام/801/یبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1852795 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.