خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1857931 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پایان تحریم‌های تسلیحاتی ایران خشم وزیر جنگ صهیونیست‌ها را برانگیخت

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:52
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از تلاش بیشتر برای جلوگیری از آنچه گسترش سلاح‌های هسته‌ای ایران خواند، خبر داد.
ايران،وزير،تسليحاتي،مدعي،جهاني،آمريكا،بني

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از جروزالم پست، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد ایران تنها مشکل برای تل‌آویو نیست، بلکه معضلی جهانی و منطقه‌ای محسوب می‌شود.
بنی گانتس امروز یکشنبه نتوانست نارضایتی خود از پایان تحریم‌های تسلیحاتی ایران را کتمان کند و در ادعا‌هایی که دیگر تازگی ندارد، مدعی شد: با پایان این تحریم‌ها ما باید قوی‌تر و مصمم‌تر از قبل باشیم.
ایران هرگز یکی از مشکلات اسرائیل نبوده بلکه پیش از هر چیزی یک معضل جهانی و منطقه‌ای است.
نخست وزیر کشیک و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد: «به عنوان وزیر دفاع اقدامات لازم را برای جلوگیری از گسترش سلاح‌های هسته‌ای و تسلیحات ایران ادامه خواهم داد.
همه ملت‌های جهان باید این تلاش مهم را انجام دهند»!
بدیهی است که تلاش ناکام دولت آمریکا برای جلوگیری از انقضای تحریم‌های تسلیحاتی ایران خشم صهیونیست‌ها را برانگیخته است.
پروژه‌ای که از ماه‌ها پیش از سوی مقامات کاخ سفید و به جهت خوش خدمتی به صهیونیست‌ها کلید خورد در نهایت برغم تقلا‌های فراوان دولتمردان آمریکا و بویژه وزیر خارجه این کشور نافرجام مختومه شد.
مایک پمپئو به همراهی نماینده وقت دولت آمریکا در امور ایران برای تحمیل خواست خود یعنی تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران از دوره گردی منطقه‌ای و جهانی تا اتهام زنی‌های گاه و بیگاه علیه جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی مضایقه نکردند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1857931 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.