خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1864953 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فروش خودرو همزمان در اروپا، آمریکا و چین افزایش یافت- اخبار اقتصاد جهان

تسنیم | اقتصادی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:43
انجمن صنعت خودروسازی آلمان اعلام کرد که ماه سپتامبر اولین ماهی بود که بعد از گذشت بیش از دو سال این صنعت شاهد "رشد همزمان" فروش اتومبیل های سواری در اروپا، ایالات متحده و چین در مقایسه با ماه مشابه سال قبل بوده است.
ماه،انجمن،چين،خودرو،صنعت،فروش،خودروسازي

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از شینهوا، انجمن صنعت خودروسازی آلمان روز جمعه اعلام کرد که ماه سپتامبر اولین ماهی بود که بعد از گذشت بیش از دو سال این صنعت شاهد "رشد همزمان" فروش اتومبیل های سواری در اروپا، ایالات متحده و چین در مقایسه با ماه مشابه سال قبل بوده است.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید.
(کلیک کنید)
اما در عین حال این انجمن تأکید کرد که شیوع بیماری همه گیر کووید-19 و ویروس کرونا و اقدامات اجرا شده برای کنترل این بیماری همچنان بر تولید کنندگان بین المللی خودرو تأثیر گذار بوده است چرا که همه بازارها هنوز به شدت در معرض خطر هستند.
به گفته انجمن صنعت خودروسازی آلمان، در سال جاری 7.8 میلیون خودروی صفر کمتری در سه "منطقه اصلی" یعنی اروپا، آمریکا و چین، فروخته شده است.
فروش خودروهای سواری در ماه سپتامبر در بازار چین بیشترین افزایش ماهانه یعنی هشت درصد را نشان داد و تقریباً به 2.1 میلیون خودروی صفر رسید.
انجمن صنعت خودروسازی آلمان همچنین اعلام کرد که این در حال حاضر پنجمین ماه متوالی رشد در چین بود که کل فروش در سه ماهه اول به 13.1 میلیون خودرو سواری رسید.
برای اولین بار در سال جاری، فروش خودرو در اروپا نیز در ماه سپتامبر با 1.3 میلیون ثبت نام خودرو جدید، کمی رشد کرد و در مقایسه با سال گذشته یک درصد افزایش نشان داد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1864953 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.