خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848115 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بهره‌مندی از سمن‌ها برای برگزاری مسابقات ورزشی

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:43
علی نژاد گفت: با استفاده از زیرساخت‌های نیرو‌های انسانی می‌توانیم در برگزاری رویداد‌ها و مسابقات ورزشی از سمن‌های جوانان بهره‌مند شویم.
ورزش،جوانان،قهرماني،وزارت،معاونت

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش خبر داد؛
به گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ،مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان عصر امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش‌های سه گانه اظهار کرد: با ارتباطی که با معاونت جوانان برقرار خواهد شد قطعاً خلا‌های موجود برطرف می‌شود.
او با بیان اینکه ورزش قهرمانی بر اساس اساسنامه فدراسیون‌ها و مصوبات مجلس در انحصار فدراسیون‌های ورزشی است، افزود: اساساً فدراسیون‌ها سازمان‌های عمومی غیردولتی هستند که وابستگی به دولت ندارند و وظایف حاکمیتیشان را می‌توانند در حوزه اجرا و عمل به سازمان‌های مردم‌نهاد انتقال دهند.
علی نژاد افزود: با استفاده از زیرساخت‌های نیرو‌های انسانی می‌توانیم در برگزاری رویداد‌ها و مسابقات ورزشی از سمن‌های جوانان بهره‌مند شویم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848115 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.