خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848186 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۲۰ ملاقات مرزبانان ایران و آذربایجان در مرز آستارا

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:42
فرمانده هنگ مرزی آستارا گفت: در ۶ ماه گذشته، مرزبانان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان، ۲۰ ملاقات مرزی را در این شهرستان داشتند.
مرزي،آستارا،هنگ،قاچاق،حوزه،جمهوري،كشور،مرزبانان

ایسنا/گیلان فرمانده هنگ مرزی آستارا گفت: در ۶ ماه گذشته، مرزبانان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان، ۲۰ ملاقات مرزی را در این شهرستان داشتند.
سرهنگ نوذر مرادی در نشست خبری با خبرگاران که به مناسبت هفته ناجا در سالن کنفرانس ستاد فرماندهی آستارا برگزار شد، اظهار کرد: تعامل خبرنگاران با هنگ مرزی شهرستان در حوزه های مختلف بی مثال است و این تعامل یک ظرفیت در حوزه اجتماعی است.
وی با بیان اینکه مرزبانان با تمام قوا در راستای حفاظت از آرمان های انقلاب و تأمین امنیت شهروندان در همه مرزهای دور و نزدیک کشور حضور دارند، ادامه داد: طی ۶ ماه گذشته، ۲۰ ملاقات مرزی با مرزبانان کشور همسایه جمهوری آذربایجان در مرز آستارا برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه این ملاقات ها در درجه های یک و دو برگزار شد، افزود: در این نشست ها توافق ها و هماهنگی هایی در حوزه های مختلف مرتبط با مرز آستارا و رودخانه مرزی آستاراچای داشیم.
سرهنگ مرادی در ادامه به افزایش کشفیات مواد مخدر و انواع قاچاق در این شهرستان در حوزه هنگ مرزی خبر داد و خاطرنشان کرد: در این مدت کشفیات مواد مخدر ۱۵۰ درصد و دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر ۲۷ درصد افزایش داشته است.
وی از افزایش ۳۲ برابری قاچاق سیگار سخن گفت و تصریح کرد: در مدت مذکور، کشف قاچاق شن و ماسه سه برابر و کشف قاچاق چوب جنگلی ۲۱۱ درصد رشد داشته است.
فرمانده هنگ مرزی آستارا در بخش پایانی سخنان خود از دستگیری ۱۷ صیاد غیر مجاز خبر داد و اضافه کرد: در ۲۸ کیلومتر از مرز زمینی آستارا با کشور جمهوری آذربایجان انسداد به شکل کامل انجام شده است و ۱۰ کیلومتر در آینده ای نزدیک و در صورت تأمین اعتبار محقق می شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848186 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.