خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1849103 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آغاز ویژه برنامه های هفته تربیت بدنی در مازندران

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:42
ویژه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش صبح روز یکشنبه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و مسئولان ستادی و شهرستانی در ساری آغاز شد.
ورزش،جوانان،برنامه،بدني،تربيت،مازندران،ورزشي،استان،هنرستان،و ...

ایسنا/مازندران ویژه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش صبح روز یکشنبه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و مسئولان ستادی و شهرستانی در ساری آغاز شد.
به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش، برنامه ورزش صبحگاهی کارکنان و ورزشکاران بهمراه ویژه برنامه های مختلف مانند رژه موتورسواران، دوچرخه سواری و ورزش های باستانی در محوطه اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.
حسن رنگرز مدیرکل وزش و جوانان مازندران در حاشیه این برنامه، با تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی، ورزش را زبان بین المللی میان جوامع مختلف دانست و گفت : امیدوارم با پایان یافتن بحران شیوع کرونا، شاهد بازگشایی و رونق مجدد ورزش در این استان ورزشی باشیم.
وی جمعیت جوان استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: در سالی که منتهی به المپیک است باید از تلاش های صورت گرفته ورزشکاران استان در کسب سهمیه قدردانی نماییم، امید است شاهد موفقیت و کسب مدال های ارزشمند توسط این ورزشکاران باشیم.
رنگرز توسعه ورزش همگانی را از برنامه های مهم ورزش و جوانان استان دانست و بیان کرد: باید برنامه ریزی ها به سمتی سوق داده شود که در حوزه ورزش همگانی نیز مردم دسترسی آسانی به امکانات عمومی ورزشی داشته باشند و توسعه همه جانبه ورزش در دستور کار است.
*حضور مدیران دستگاه ورزش و جوانان در هنرستان تربیت بدنی
در ادامه رنگرز با همراهی معاونین و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان به هنرستان تربیت بدنی ستارگان شمال رفته و زنگ ورزش را در این هنرستان به صدا در آورد.
وی در جمع ورزشکاران و محصلان رشته تربیت بدنی در این هنرستان گفت: اجرای چنین برنامه هایی با توجه به فقر حرکتی موجود در جامعه، موجب ایجاد انگیزه و نشاط و سلامتی در بین احاد مردم می شود .
مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به اینکه مازندران یک سوم مدال طلای المپیک را کسب کرد و از استعدادهای ناب در این حوزه برخورداراست، اظهارکرد:این استان در رشته های مختلفی فعال است و درصدد افزایش سرانه ورزشی برای گسترش بیش از پیش ورزش در همه ی لایه های مختلف جامعه هستیم.
*ادای احترام به مقام شهدا
ادای احترام به شهدای شهر فرح آباد شهرستان ساری یکی دیگر از ویژه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش در مرکز استان بود .
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با همراهی معاونین و مسئولان شهرستانی و محلی، با حضور در گلزار شهدای شهر فرح آباد واقع در شمال شهرستان ساری، به مقام شامخ شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ادای احترام کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، وی در بازدید از سالن ورزشی در حال احداث این شهر در جریان مشکلات و معضلات تکمیل این پروژه ورزشی قرار گرفت و قول مساعد داد پیگیری لازم را برای تسریع در تکمیل این سالن چند منظوره ورزشی انجام دهد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1849103 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.