خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1864930 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

از مشهد تا بوئنوس آیرس/ انیمیشن ساخت مشهد به جشنواره آرژانتین راه یافت- اخبار خراسان رضوی

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:41
گروه استان‌ها- انیمیشن ساخت دفتر سینمای جوان خراسان رضوی به جشنواره بین‌المللی آرژانتین راه یافت.
جشنواره،آليس،عجايب،انيميشن،نيستم،سرزمين،مهديه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، انیمیشن مهدیه سادات احمدی سلیمانی در جشنواره بین المللی Austral International film festival آرژانتین حضور یافت.
انیمیشن کوتاه «من آلیس نیستم ولی اینجا سرزمین عجایب است" به دومین جشنواره بین‌المللی Austral International film festival آرژانتین راه یافت.
انیمیشن کوتاه «من آلیس نیستم ولی اینجا سرزمین عجایب است» به نویسندگی و کارگردانی "مهدیه سادات احمدی سلیمانی" و به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران_دفتر مشهد و حسن مهدوی‌پور است.
"من آلیس نیستم ولی اینجا سرزمین عجایب است" روایتگر داستان دختری است که درگیر مشکلات زمانه خود شده و در نهایت خود را به دست پرنده های نقاشی اش می‌سپارد...
عوامل انیمیشن "من آلیس نیستم ولی اینجا سرزمین عجایب است" عبارتند از: مهدیه سادات احمدی سلیمانی به عنوان نویسنده و کارگردان، موسیقی: عطا اخگر، صدا: مجید داوودی، انیماتور: عباس عباسی.
دومین دوره این جشنواره با هدف به نمایش گذاشتن آثار برتر سینمایی و تجاری سازی آثار حاضر در جشنواره به تاریخ یکم تا پنجم دسامبر ٢� ٢� در کوردابا - آرژانتین برگزار می‌گردد.
به دلیل شیوع بیماری کووید ١٩ این دوره جشنواره سین استرال به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
انتهای پیام/282‌/ زبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1864930 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.