خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1864953 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شهادت 2 مدافع سلامت دیگر در گلستان / تعداد ‌شهدا‌ ‌به 5 نفر رسید ‌- اخبار گلستان

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:41
گروه استان‌ها – شهادت دو مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان بر اثر کرونا تائید شد.
گلستان،سلامت،مدافع،دكتر،استان،كرونا

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در گلستان که ظهر امروز برگزار شد، شهادت دو مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی گلستان تائید شد تا تعداد شهدای سلامت در استان به پنج شهید برسد.
دکتر عسگری مصدق از پزشکان عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و فغان کیا از پرسنل شاغل در بیمارستان کردکوی، اسفندماه سال گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا فوت کرده بودند و بر اساس مستندات موجود در نهایت به عنوان شهید مدافع سلامت استان تائید شدند.
دکتر مصدق دارای سابقه طولانی در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس و فغان کیا هم جانباز جنگ تحمیلی بود.
دکتر عبدالله عباسی، حسن نظری و خوجم بردی چرکزی هم پیش از این به عنوان شهدای مدافع سلامت استان گلستان تشییع و تدفین شده بودند.
انتهای پیام/588/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1864953 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.