خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1849122 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تعویق مسابقات والیبال، نوشدارو بعد از کرونایی شدن بازیکنان و مربیان لیگ + فیلم

باشگاه خبرنگاران | چند‌رسانه‌ای | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:19
لیگ برتر والیبال کشورمان، تعداد زیادی بیمار کرونایی روی دست فدراسیون گذاشت.
كرونا،بهداشتي،ليگ

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، در یک ماه اخیر، حدود ۵۰ تن از بازیکنان و مربیان لیگ برتر والیبال کشورمان، به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.
برخی از مسئولین لیگ اعلام کردند که در هفته‌های اول برگزاری رقابت‌ها، در رعایت شیوه‌ نامه‌های بهداشتی کرونا ضعف داشتند و تصمیم به تعویق یک هفته‌ای مسابقات گرفتند.
این در حالی است که در برخی لیگ‌ها مانند کشتی، شیوه‌ نامه‌های بهداشتی به دقت رعایت می‌شود و همه تیم‌ها ۴۸ ساعت قبل از ورود به محل تمرین و مسابقات، تست کرونا می‌دهند و بدون جواب آزمایش، اجازه ورود به خانه کشتی را ندارند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1849122 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.