خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1857656 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نتانیاهو: با کشور‌های عربی دیگر هم رابطه برقرار می‌کنیم

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:19
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از برقراری ارتباط با کشور‌های دیگر عربی خبر داد
بحرين،صهيونيستي،آمريكايي،منامه،صلح،وزير،هيئت،اسرائيلي،فرودگاه

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از التفلزیون العربی، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت بزودی اسرائیل با کشور‌های دیگر نیز رابطه بر قرار خواهد کرد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه سخنان خود گفت: هم اکنون در حال کار بر توافق‌های همکاری و نیز برپایی توافقنامه‌های صلح با بحرین هستیم.
او همچنین اعلام کرد: سفر هیئت‌های اسرائیلی و آمریکایی به منامه (پایتخت بحرین) پیشرفتی ملموس محسوب شده و ما در حال پیشبرد توافقنامه‌های صلح با بحرین و امارات هستیم.
گفتنی است رسانه‌های خبری گزارش دادند امروز یکشنبه نخستین پرواز مستقیم از تل آویو در فرودگاه منامه بر زمین نشست.
در این پرواز، هیئت‌هایی از آمریکا و رژیم صهیونیستی حضور داشتند.
برپایه اعلام نشریه «الایام» بحرین، دکتر عبداللطیف بن راشد الزیانی به استقبال هیئت آمریکایی- اسرائیلی در فرودگاه منامه رفت.
وزیر خارجه بحرین در سخنانی که در جمع هیئت آمریکایی- اسرائیلی بیان کرد، مردم منطقه را به آینده‌ای بهتر وعده داد.
عبداللطیف بن راشد الزیانی، وزیر خارجه بحرین همزمان با ورود هیئت آمریکایی- صهیونیستی به فرودگاه منامه مدعی شد که همکاری ما ضامن آینده بهتری برای مردم منطقه است.
وزیر خارجه بحرین همچنین در این سخنانی که از شبکه خبری اسکای نیوز به صورت مستقیم پخش شد، مدعی شد که سفر هیئت آمریکایی اسرائیلی با هدف فعال کردن توافق صلح انجام می‌شود.
این مقام بحرینی که در مراسم امضای توافق سازش در روز ۱۵ سپتامبر در کاخ سفید حاضر شده بود، در حضور هیات آمریکایی- صهیونیستی مدعی شد: توافق صلح ما با اسرائیل حقوق مردم خاورمیانه را حفظ خواهد کرد و علیه آن‌ها نخواهد بود.
می‌خواهیم چارچوبی را برای همکاری دوجانبه با اسرائیل برای صلح بهتر در منطقه ایجاد کنیم.
مئیر بن شابات، مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی نیز در ابتدای ورود به فرودگاه منامه در این کنفرانس خبری ابراز امیدواری کرد که تل آویو به زودی میزبان طرف بحرینی باشد و بتواند رابطه عمیقی بین بحرینی‌ها و اسرائیلی‌ها به وجود آورد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1857656 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.