خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1850382 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ضرب شست پلیس شاهرود به سارقان مسلح

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:09
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری هر 3 عضو یک باند سرقت مسلحانه احشام توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد که نزدیک به 450 راس دام را در شاهرود و دامغان ربوده بودند.
شاهرود،سرقت،شهرستان،احشام،پليس،دامغان،فقره

ایسنا/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری هر 3 عضو یک باند سرقت مسلحانه احشام توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد که نزدیک به 450 راس دام را در شاهرود و دامغان ربوده بودند.
سرهنگ "علی کریمی 27 مهرماه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پس از وقوع چند فقره سرقت احشام از شهرهای توابع شاهرود، واحد مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات گسترده ای را در این خصوص آغاز کردند.
وی افزود: پس از چندین هفته کار اطلاعاتی و تخصصی و همچنین کار مشترک پلیس استان های سمنان و گلستان در نهایت رد پای 3 سارق غیربومی اهل و ساکن یکی از استان های شمالی کشور به دست آمد.
کریمی از همکاری مشترک و اعزام گروه ویژه شناسایی و دستگیری پلیس شاهرود خبرداد و گفت: در نهایت سارقان در زمان انجام یک مورد سرقت احشام در شهرستان بهشهر با همکاری پلیس آگاهی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از کشف 6 فقره سرقت احشام در شهرستان شاهرود و 2 فقره سرقت مسلحانه احشام در شهرستان دامغان خبر داد.
وی تصریح کرد: در بازجویی ها و تحقیقات تکمیلی، سرقت نزدیک به 450 راس دام از اعضای این باند در سطح شهرستان شاهرود و دامغان کشف و با صدور قرار قانونی، متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1850382 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.