خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1854542 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پذیرش دانشجو از مقطع لیسانس در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی- اخبار سیاست ایران

تسنیم | سیاسی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:09
شورای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با بررسی طرح پذیرش دانشجو از مقطع لیسانس اعلام کرد اقدامات لازم برای این نوع پذیرش پس از اخذ مجوز از وزارت بهداشت، انجام می شود.
دانشجويان،دانشگاه،مجازي،علوم،آموزشي،الورود،دروس،مقرر،ثبت،جلس ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ششصد و نودمین جلسه شورای آموزشی و هفتاد و نهمین جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با حضور معاون آموزشی دانشگاه و مدیران به صورت وبینار برگزار شد.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید.
(کلیک کنید)
در این نشست طرح پذیرش دانشجو از مقطع لیسانس مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوز از وزارت بهداشت اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.
در این جلسه با توجه به شرایط موجود مقرر شد دروس تئوری در نیمسال جدید به صورت مجازی برای تمام دانشجویان جدید الورود ارائه شود وهمچنین در خصوص دروس عملی مقرر شد که در صورت امکان برنامه ریزی لازم جهت ارائه این دروس نیز در قالب مجازی برای دانشجویان طراحی و تولید شود.
طی این نشست موضوعاتی از قبیل درخواست برگزاری دوره پودمانی مدرس الکترونیکی با رویکرد توانمندسازی اعضای هیات علمی علوم پایه و بالینی دانشگاه، سنوات آموزشی، سنوات نظام وظیفه، بررسی اخذ درس همراه با کارآموزی در عرصه و درخواست تغییر رشته دانشجویان مطرح و راهکارها و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
محمد مهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه علوم شهید بهشتی با تاکید بر ثبت نام دانشجویان جدید الورود به صورت مجازی گفت: در راستای پیشگیری از گسترش بیماری کرونا و اولویت حفظ سلامت دانشجویان، اعضای هیئت علمی و همکاران دانشگاه ضروری است تمام تمهیدات لازم جهت ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در نیمسال 1400-1399 به صورت مجازی صورت پذیرد.
صدوقی بر طراحی و تولید تور مجازی در دانشکده‌ها جهت معرفی فضای فیزیکی و امکانات، تجهیزات و قوانین و مقررات موجود برای دانشجویان جدید الورود تاکید کرد و افزود: بنابراین دانشکده‌ها از انجام ثبت نام به صورت حضوری جدا خودداری کنند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1854542 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.