خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1854542 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بعد از یک هفته هوای تهران «قابل قبول» شد- اخبار تهران

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:09
کیفیت هوای شهر تهران بعد از یک هفته در وضعیت قابل قبول قرار گرفت.
هواي،روز،تهران،ميشود

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در حال حاضر کیفیت هوای شهر تهران با شاخص در وضعیت قابل قبول قرار دارد و ذرات معلق کمتر از میکرون باعث بروز این وضعیت شده است در این شرایط توصیه میشود افراد خیلی حساس در صورت امکان فعالیت های طولانی یا سنگین را کاهش دهند.
پیش بینی میشود روز آینده، هوای ناسالم برای گروه های حساس به تهران بازگردد و باز هم به تعداد روزهای ناسالم امسال اضافه شود.
تهران از ابتدای سال جاری روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و 152 روز هوای قابل قبول داشته است.
در حال حاضر دمای هوای تهران 21 درجه سانتیگراد است و پیش بینی میشود کمینه دما در روز آینده 14 درجه و بیشینه دما 23 درجه باشد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1854542 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.