خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1858116 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تصویب برنامه جامع علوم و فناوری شیمیایی در ترکمنستان

فارس | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:09
رئیس جمهور ترکمنستان برنامه دولتی جامع علوم و فناوری شیمیایی برای سال‌های 2025--2021 را تصویب کرد.
تركمنستان،علمي،توسعه،برنامه،فناوري

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشکک، «قربان قلی بردی محمد اف» رئیس جمهور ترکمنستان برنامه دولتی توسعه جامع علم و فناوری شیمیایی در ترکمنستان برای سال‌های 2025-2021 تصویب کرد و اجرای آن ضروری است.
این سند به آکادمی علوم، به وزارتخانه‌ها و بخش‌های ذی ربط ترکمنستان ارسال شده و دستور داده شده است که از اجرای این برنامه دولتی اطمینان حاصل کنند.
این برنامه به منظور انجام تحقیقات علمی در زمینه علوم و فنون شیمی، ایجاد صنایع جدید، توسعه فناوری‌های رقابتی، توسعه اقتصادی و صرفه‌جویی در انرژی و سازگار با محیط زیست، مشغولیت جوانان در فعالیت‌های علمی و فناوری، طراحی و مهندسی، بهبود بهره وری از تحقیقات علمی در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1858116 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.