خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1853141 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

صفیری: برای کار در کمیته داوران چهار شرط داشتم/ هفت ماه رایگان کار کردم

فارس | ورزشی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 17:08
سرپرست سابق کمیته داوران گفت: برای ادامه کار در این سمت چهار شرط داشتم.
فدراسيون،كميته،اصفهانيان،داوران،داوري،انتخاب،صفيري

اسماعیل صفیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد انتخاب اصفهانیان به عنوان سرپرست جدید این کمیته اظهار داشت: من این سمت را مجدداً به اصفهانیان تبریک می‌گویم.
واقعیت این است که 27 شهریورماه در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال چهار شرط برای ادامه همکاری خود با فدراسیون اعلام کردم.
وی افزود: شروط من مشخص بود، اول اینکه ثبات شغلی داشته باشم و هر روز یک‌نفر نامزد ریاست کمیته داوران نباشد، دوم اینکه رئیس دپارتمان داوری را خودم انتخاب کنم تا بتوانم با همکاری و هماهنگی کار را پیش ببریم.
سومین شرطم این بود که حق‌الزحمه و حقوقی به من پرداخت شود، زیرا در هفت ماه گذشته رایگان کار کردم و پولی به من پرداخت نشد.
چهارمین شرطم این بود که بتوانم کمیته داوران را ترمیم کنم و اعضای جدیدی برایش انتخاب کنم.
وی تصریح کرد: فدراسیون جوابی به نامه من نداد، پس از آن در هفته گذشته نیز نامه‌ای به فدراسیون نوشتم و خواهان روشن شدن وضعیتم شدم که در نهایت باز هم پاسخی دریافت نکردم و امروز دیدم که فریدون اصفهانیان سرپرست کمیته داوران شده است.
صفیری با اشاره به سوابقش گفت: همواره خود را سرباز داوری می‌دانم و چهل سال با عشق در داوری فوتبال کار کردم و برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1853141 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.