خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1854613 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ارتقای کیفیت زندگی در جنوب شهر تهران با احداث «بوستان زندگی»

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:38
سردار محمد احداث «بوستان زندگی» در محله هرندی را زمینه‌ساز کاهش آسیب‌های اجتماعی و باعث ارتقای کیفیت زندگی در جنوب شهر تهران دانست.
احداث،بوستان،منطقه،تهران،قرارگاه،سازندگي،فرمانده،شهرداري،اجت ...

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) مطرح کرد؛
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) ضمن تشکر از همکاری شهرداری تهران در احداث بوستان زندگی در محله هرندی تهران اظهار کرد: این بوستان که جزء بزرگترین بوستان‌های شهر تهران محسوب می‌شود در پاسخ به درخواست اهالی و در جهت توسعه خدمات عمومی و رفاهی شهروندان منطقه ۱۲ شهرداری تهران احداث شد.
او افزود: وجود آسیب‌های اجتماعی و فرسوده بودن بافت ۳۵ درصد ناحیه ۴ منطقه ۱۲ شهرداری تهران باعث شد تا قرارگاه سازندگی خاتم با درک ضرورت و لزوم ساماندهی این منطقه وارد میدان شود و وضعیت این منطقه را سامان دهد.
بیشتر بخوانید
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: طراحی و احداث معابر اصلی و فرعی داخلی بوستان و ابنیه عمومی بر اساس استاندارد‌های روز، اجرای سیستم آبیاری تحت فشار، شبکه فاضلاب و جمع‌آوری آب‌های سطحی، احداث مخزن ذخیره آب، مرمت و بازپیرایی فضای سبز، مجموعه شهر کودک سرپوشیده، پارکینگ مسقف، شبکه روشنایی محوطه و مناسب‌سازی معابر و دیگر کاربری‌های پروژه برای استفاده معلولان و نابینایان از دیگر مواردی است که موسسه شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در احداث این بوستان لحاظ کرده است.
او در خصوص دستاورد‌های احداث این بوستان برای منطقه ۱۲ گفت: احداث این بوستان با کارکرد‌های زیست‌محیطی، ترافیکی، گردشگری و زیباشناختی، علاوه بر توزیع مناسب امکانات در سطح کلان‌شهر تهران، تأثیر مستقیمی بر توسعه نشاط و پویایی اجتماعی دارد.
محمد اظهار کرد: احداث بوستان هرندی در بافت تاریخی پایتخت، بر سلامت روان شهروندان این منطقه و استقرار انضباط اجتماعی اثرگذار خواهد بود و تلطیف روحیه و آرامش اهالی را به ارمغان خواهد آورد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1854613 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.