خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861566 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

هفتاد و یکمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار شد- اخبار رشته های ورزشی

تسنیم | ورزشی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:36
هفتاد و یکمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن شماره یک کمیته المپیک برگزار شد.
هيئت،بررسي،المپيك،عملكرد،كميته،اجرايي،قرار

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در ابتدای این نشست پس از بررسی و تبادل نظر در خصوص مسائل مربوط به بازی‌های المپیک توکیو، عملکرد و برنامه‌های کمیسیون ورزش و محیط زیست در سال 99 که از سوی مهرافزا منوچهری رئیس کمیسیون ارائه شده بود مورد بررسی و تایید قرار گرفته و مقرر شد تا از تلاش‌های وی تقدیر و تشکر شود.
همچنین برابر دستور جلسه عملکرد مدیریت و پشتیبانی کمیته ملی المپیک توسط ضمیری ارائه و با توجه به تلاش‌های مثمر ثمر و اثر بخش آن در امر توسعه زیر ساخت‌ها، نوسازی، تجهیز و پشتیبانی کمیته و کمیسیون‌ها که مورد تایید و تشکر اعضای هیئت اجرایی قرار گرفت، تصمیم بر آن شد تا از تلاش‌ها و زحمات وی تقدیر به عمل آید.
همچنین بررسی گزارش عملکرد، برنامه‌ها و پیشنهادات فدراسیون ناشنوایان هم با توجه به بازدید رئیس، دبیر کل و اعضای هیئت اجرایی از این فدراسیون و جلسه صالحی امیری با هیئت رئیسه آن، از دیگر موارد بود که به نشست بعدی هیئت اجرایی موکول شد و درخواست‌های برخی فدراسیون‌های ورزشی هم مورد بررسی قرار گرفته تا تصمیمات مقتضی در خصوص درخواستشان اتخاذ شود.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید.
(کلیک کنید)
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861566 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.