خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1869618 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تشدید نظارت بر ممنوعیت استفاده از "مازوت" در نیروگاه‌های اطراف تهران- اخبار محیط زیست

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:35
دبیر کمیته فنی صدور مجوز‌های خودرویی سازمان حفاظت محیط زیست از تشدید نظارت بر ممنوعیت استفاده از سوخت "مازوت" در نیروگاه‌‌های اطراف تهران و سایر کلانشهرهای کشور خبر داد.
آلودگي،زيست،محيط،كرونا،هواي،سازمان،تهران،خودرويي،شيوع،سوخت

وی همچنین سهم کارخانه‌ها و صنایع در آلودگی هوای تهران را بیش از 15 درصد ارزیابی و تصریح کرد: طبق تحقیقاتی که انجام شده، نیروگاه‌ها سهم بیش از 10 درصدی در آلودگی هوای شهر تهران دارند که در وضعیت فعلی و همزمانی با شیوع بیماری کرونا، نظارت‌ها بر اصلاح سوخت نیروگاه‌ها تشدید می‌شود و نیروگاه‌ها در صورت لزوم، حتما نباید از سوخت "مازوت" استفاده کنند.
دبیر کمیته فنی صدور مجوز‌های خودرویی سازمان حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد: نیروگاه‌های اطراف تهران و سایر شهرهای بزرگ و پرجمعیت کشور ملزم به ممنوعیت استفاده از سوخت "مازوت" هستند که در شرایط شیوع بیماری کرونا و همزمانی آن با پدیده وارونگی هوا و شدت آلودگی‌ها، این نظارت‌ها تقویت شده است.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1869618 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.