خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1858208 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دستگیری زوج قاچاقچی با ۶۲ کیلو تریاک در سفر خانوادگی

ایسنا | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:35
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری زوج قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۶۲ کیلو تریاک خبر داد.
مخدر،مواد،دستگيري،پليس،متهمان،مبارزه،تهران،جيرفت،زوج

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری زوج قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۶۲ کیلو تریاک خبر داد.
به گزارش ایسنا،سرهنگ عبدالوهاب حسنوند درباره جزییات دستگیری این دو نفر اظهار کرد: چندی پیش طی گزارشات مردمی ورصدهای اطلاعاتی انجام شده مشخص شد که یکی از قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری کرده و به شهر تهران منتقل کند.
وی ادامه داد: در همین راستا رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت و ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران اقدامات لازم جهت دستگیری این دو تن را آغاز کردند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: طی تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، متهم با همکاری همسرش تحت پوشش مسافرت خانوادگی، با استفاده یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس محموله مواد مخدر را تهیه کرده و پس از گذشتن از شهر سیرجان به شهرتهران منتقل خواهد کرد.
سرهنگ حسنوند به تکمیل شدن رصد های اطلاعات و تحقیقات پلیسی اشاره کرد و گفت: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان اخذ شد بر همین اساس تیمی از ماموران پایگاه سوم به شهرستان "جیرفت" اعزام شدند.
وی با بیان اینکه برای دستگیری این افراد محورهای مواصلاتی به شهرستان جیرفت با همکاری مشترک پلیس شهرستان جیرفت کنترل شد اظهار کرد: خودروی متهمان شناسایی و ماموران اعزامی در عملیاتی مشترک خودروی سواری متهمان را متوقف کرده و این زوج قاچاقچی را دستگیر کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، افزود: پس از دستگیری این زوج در بازرسی از خودرو آن ها ۶۲ کیلو تریاک کشف شد.
متهمان به مقر پلیس منتقل شده و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1858208 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.