خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861490 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

الکاظمی به دیدار مرکل می‌رود

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:24
سفارت آلمان در بغداد طی بیانیه‌ای اعلام کرد صدر اعظم این کشور دیدار با نخست وزیر عراق را در برنامه روز سه شنبه خود دارد.
آلمان،روز،ديدار،عراق،شنبه،وزير

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بغدادالیوم، مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق روز سه شنبه با صدر اعظم آلمان در این کشور دیدار خواهد کرد.
سفارت آلمان در بغداد روز یکشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد آنگلا مرکل روز سه شنبه در شهر برلین میزبان مصطفی الکاظمی خواهد بود.
در این بیانیه تاکید شد با توجه به چالش‌هایی که شیوع ویروس کرونا در پایتخت آلمان فرا روی مقامات دولتی قرار داده، دیدار‌های مهمی از جمله دیدار میان صدر اعظم آلمان و نخست وزیر عراق با پیروی از یک دستورالعمل پیشگیری میسر خواهد بود.
در بیانیه سفارت آلمان در عراق، الکاظمی و مرکل روز سه شنبه در ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی در پایتخت آلمان با هم دیدار خواهند کرد.
روابط دو جانبه، همکاری اقتصادی، همه گیری ویروس کرونا، مبارزه علیه ترویسم و مسائل منطقه‌ای از جمله موضوعات مورد بحث و رایزنی دو طرف خواهد بود.
نخست وزیر عراق قرار است روز یکشنبه در راس هیئتی بلندپایه تور اروپایی خود را آغاز کند.
سفر چهار روزه الکاظمی به اروپا دیدار با مقامات آلمان، انگلیس و فرانسه را شامل می‌شود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861490 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.