خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1869583 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتقاد سفیر روسیه از مخالفت سریع آمریکا با پیشنهاد پوتین

مشرق | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:14
سفیر روسیه در واشنگتن گفت: آمریکایی‌ها بدون تأمل و تحلیل جدی، پیشنهاد پوتین درباره تمدید پیمان استارت-۳ رد کردند و بعید نیست ترامپ در صورت پیروزی بایدن در انتخابات تدابیری برای ممانعت از تمدید این توافقنامه اتخاذ کند.
روسيه،آمريكا،رئيس،آنتونوف،تمديد،استقرار،پيمان،ايالات،متحده،و ...

آنتونوف که در مصاحبه با شبکه اول تلویزیون روسیه صحبت می‌کرد، با اعلام این مطلب، افزود، موضع گیری فعلی واشنگتن درباره تمدید پیمان استارت، بسیار "ناراحت کننده" است، چرا که واشنگتن ابتکارعمل "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه درباره تمدید این توافقنامه "بدون هیچ پیش شرط" و "حداقل برای یک سال"، را بدون هیچ گونه تجزیه و تحلیلی و سریعاً رد کرد.
وی با یادآوری اینکه دولت فعلی آمریکا از همان ابتدای کار، "نگرش بسیار منفی" نسبت به پیمان استارت داشت، افزود: «ایالات متحده به طور خاص در تلاش است تا دلایل امتناع فدراسیون روسیه از پیشنهادات واشنگتن درباره تمدید این توافقنامه را تحریف کند.»
سفیر روسیه در آمریکا در پاسخ به سئوال دیگری نیز یادآور شد که مواضع مسکو و واشنگتن در خصوص موضوعات اساسی حل و فصل مناقشه قره باغ کوهستانی بر یکدیگر منطبق است.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1869583 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.