خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فورد خودرو Bronco 2021 را با امکان حذف شیشه جلویی معرفی کرد

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:03
شرکت فورد اعلام کرد که خودرو Bronco 2021 امکان حذف کامل درب، سقف و شیشه جلو را دارد.
شيشه،خودرو،فورد،جلويي،جلو،ماشين،شركت،Ford

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی شرکت فورد از خودرو آف رود جدید خود که 2021 Ford Bronco نام دارد پرده برداری کرده است.
این خودرو از ویژگی‌هایی مانند ویژگی‌های خانواده Wrangler این شرکت بهره می‌برد.
خانواده Wrangler فورد از قابلیت‌هایی نظیر امکان حذف درب‌ها و سقف بهره می‌برد و این ویژگی‌ها نیز به برونکوی جدید فورد اضافه شده‌اند؛ از طرفی هم نباید فراموش کرد که این خودرو قابلیت جا به جایی شیشه جلو به طور کامل را دارد و باید گفت تمام قابلیت‌های Wrangler را به ارث برده است.
مدیر شرکت فورد در اینباره اعلام کرده است که در طرح‌های اولیه این خودرو تصمیم گرفته شده بود شیشه جلو به طور کامل خم نشود اما در نهایت و به دلیل برخی دلایل این موضوع کنار گذاشته شد.
یکی از دلایل کنار گذاشتن شیشه نیمه تاشو، احتمال آسیب رسیدن به شیشه جلو در صورت باز بودن در هنگام آفورد بود که برای فورد تا حد بسیار زیادی نگران کننده به شمار می‌رفت.
ایمنی بالای خودرو 2021 Ford Bronco
برای حفظ امنیت سرنشینان حتی در حالتی که ماشین درب‌ نداشته باشد، فورد تصمیم گرفته است کیسه‌های هوایی را علاوه بر داشبورد و فرمان، در لولاهای درب قرار دهد تا در صورت بروز حادثه سر مسافر به ستون‌های ماشین برخورد نکند.
علاوه بر این ستون‌های جلویی ماشین تا جای ممکن نازک طراحی شده است.
گفتنی است افرادی که قصد بازکردن شیشه جلویی این اتومبیل را داشته باشند باید چهار پیچ از بخش جلویی شیشه که به برف پاک کن‌ها مربوط می‌شود را باز کرده و سپس شیشه را به طور کامل از خودرو خارج کنند.
شیشه جلوی این خودرو قابلیت تاشدن ندارد و کاربر باید به طور کامل آن را حذف کند.
بیشتر بخوانید
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.