خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1864930 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ایجاد نظم از رسالت‌های ارزشمند نیروی انتظامی در جامعه است- اخبار خراسان جنوبی

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:03
گروه استان‌ها- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ایجاد نظم یکی از رسالت‌های ارزشمند نیروی انتظامی در جامعه است گفت: نیروی انتظامی در همه حوزه‌های خود تلاش می‌کند با برقراری نظم در جامعه شرایطی را به وجود آورد که مایه افتخار باشد.
نيروي،انتظامي،جامعه،عدل،دشمنان،نظم،پايمردي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی استان با بیان اینکه نیروی انتظامی متناسب با کمین دشمنان در سنگرش با پایمردی ایستاده است اظهار داشت: اعتیاد تنها به موادمخدر نیست بلکه انواع اعتیادها وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه به مسئولیت‌ها در نیروی انتطامی باید به دید قداست بنگریم افزود: نیروی انتظامی مسئولیت‌های مختلفی دارد که یکی از رسالت‌هایش ایجاد نظم در جامعه است و این در حالی است که دشمنان از هر اقدامی برای ایجاد ناامنی استفاده می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه عدل آثار بیرونی دارد که زیبایی است و آثار درونی دارد که استحکامی است افزود: عدل به معانی مختلفی تعبیر می‌شود که یکی از آن معانی این است که هرچیزی در جای خود قرار گیرد و معنای دیگر این است که هر موجودی ان چه استحقاق داد به او اعطا شود.
عبادی با بیان اینکه عدم تبعیض در شرایط مساوی از دیگر تعابیر معنای عدل است ادامه داد: خداوند عالم را متناسب خلق کرده است اما دشمنان همه چیز را بر ما حرام کردند غیر از "نازیبایی‌ها" که آن را به سمت ما هدایت می‌کنند.
وی با بیان اینکه در حالی که دشمن تلاش می‌کند با ترویج نازیبایی‌ها نظم و امنیت موجود در جامعه را از بین ببرد افزود: نیروی انتظامی در همه حوزه‌های خود تلاش می‌کند با برقراری نظم در جامعه شرایطی را به وجود آورد که مایه افتخار باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: با وجود همه توطئه‌های دشمن نیروی انتظامی در سنگرش با پایمردی با آنها مبارزه می‌کند و خدمات ارزنده‌ای به مردم جامعه ارائه می‌کند.
انتهای پیام/254/ عبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1864930 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.