خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1849122 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تداوم رزمایش مومنانه در ماه ربیع؛ بسیجیان صنعتگر نکایی پیشتاز تقویت همدلی- اخبار مازندران

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:03
گروه استان‌ها - رزمایش کمک مومنانه به نماد همدلی و تعاون بین مردم اقصی نقاط ایران تبدیل شده و با پایان ماه صفر این سنت حسنه در بین بسیجیان صنعت نکا نیز آغاز شده است.
كمك،رزمايش،مومنانه،نكا،بسيج،كانون،كرونا،مهندسان،معظم،شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نکا، رزمایش کمک مومنانه که با پیام مقام معظم رهبری در شیوع ویروس کرونا در ایران اسلامی آغاز شده است، اکنون این حرکت به عنوان پویش مردمی خودجوش بین نهادها، تشکل‌ها و گروه‌های دینی و عقیدتی نقاط مختلف کشور و مازندران مبدل شده است.
کانون بسیج مهندسان صنعتی شهرستان نکا یکی از این مجموعه‌ها بوده که توجه به نیاز برخی از دانش‌آموزان این شهرستان به امکانات کمک آموزشی، ندای رهبر فرزانه انقلاب را لبیک گفت.
مدیر کانون بسیج مهندسان صنعتی نکا در حاشیه اجرای این پویش مومنانه به دانش‌آموزان نیازمند، شیوع ویروس منحوس کرونا را یک بحران جهانی قلمداد کرد و افزود: گذر از این بحران جز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و همدلی آحاد مردم امکان‌پذیر نیست.
محمد احمدی با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه گامی موثر در جهت اجرای اوامر فرماندهی معظم کل قوا است، افزود: حضور در این رزمایش جلوه‌ای از ایثار و فداکاری بوده که منحصر به ملت‌های آزاده نظیر مردم شریف ایران عزیز و اسلامی است.
وی با بیان اینکه امروز علاوه بر توجه به موضوع مهم سلامت، باید سایر مسائل حیاتی جامعه نظیر آموزش و پرورش نیز مورد عنایت ویژه قرار گیرد، تصریح کرد: بهره‌گیری از فضای مجازی مناسب‌ترین گزینه در شرایط ناخوشایند کنونی است که با وجود به کاستی‌ها، باید عمیقا مورد توجه قرار گیرد.
احمدی با اشاره به نقش کانون بسیج مهندسان صنعتی شهرستان نکا در رزمایش کمک مومنانه، افزود: خیران عضو این کانون ضمن نقش آفرینی فعال در مرحله نخست این رزمایش، در مرحله دوم با تامین تبلت، لوازم التحریر و امکانات کمک آموزشی جهت بهره‌مندی دانش آموزان کمتر برخوردار، سعی بر آن دارند که نگذارند دانش‌آموزی از آموزش مجازی و غیر حضوری بی‌بهره بماند.
سرهنگ دوم پاسدار محمد تقی سورتیجی، معاون بازرسی ناحیه مقاومت بسیج نکا نیز گفت: رزمایش کمک مومنانه استفاده از ظرفیت‌های گروهای مردمی، رده‌های بسیج، ائمه جمعه، هیئات مذهبی،کانون فرهنگی مساجد جهت حمایت از خانواده‌های نیازمند و صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا است.
وی افزود: همه ما سرباز ولایت هستیم و باید در هر سنگری گوش به فرمات مقام معظم رهبری باشیم تا با کمک و کنار هم بودن و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از این بحران به سلامت و سربلندی عبور کنیم.
انتهای پیام/ 682/ عبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1849122 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.