خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1853835 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فرمانده ‌انتظامی غرب استان تهران:‌ جایگاه امنیتی استان تهران‌ در ‌پیشگیری از جرائم ‌ارتقاء یافت‌- اخبار استان تهران

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 16:03
گروه ا‌ستان‌ها ـ فرمانده ‌انتظامی غرب استان تهران گفت: جایگاه امنیتی استان تهران‌ در زمینه پیشگیری از جرائم و برقراری امنیت ارتقاء یافت.
امنيت،انتظامي،استان،نظم،برقراري،غرب،اسلامي،منحوس،فرماندهي،ويروس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهریار، سردار کیوان ظهیری‌ با اشاره به آغاز هفته ناجا از امروز اظهار داشت: ‌در این هفته ‌ با شعار "با هم برای امنیت و سلامت" تلاش خواهیم کرد تا مانند یک سال گذشته ‌با تلاش و همت شبانه‌روزی همه کارکنان ‌‌جان بر کفان عرصه نظم و امنیت، ‌در خدمت مردم عزیز ایران باشیم.
وی با بیان اینکه ‌جامعه درگیر ویروس منحوس کروناست‌ ‌و هگی می بایست پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم تا گرفتار این بیماری خطرناک نشویم، افزود: امید است شهروندان با رعایت نکات بهداشتی، نیروی انتظامی و مسئولان امر را در پیشگیری از شیوع این ویروس منحوس یاری کنند.
فرمانده ‌انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه ‌نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام و برقرار‌کننده امنیت اجتماعی با مشارکت همه شهروندان در جامعه است، تصریح کرد: پیشرفت، تعالی و نیل به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.
وی با ‌بیان اینکه ‌سربازان فرمانده معظم کل قوا در نیروی انتظامی با رشادت‌‌ و جانفشانی‌‌ در جای جای میهن اسلامی علی‌الخصوص در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران‌ ‌با تدبیر شایسته ‌در سال "رونق تولید" توانستند با تعهد، علاقه و پشتکار، جایگاه امنیتی استان را در زمینه پیشگیری از جرایم و برقراری امنیت ارتقاء دهند، تاکید کرد: امیدوارم در سایه عنایات ویژه حضرت ولی‌عصر(عج) و تبعیت از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا‌ بتوانیم از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه ولایت‌مدار غرب استان تهران ‌پاسداری کنیم.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1853835 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.