خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1854257 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سرنوشت رادوشوویچ در دست هیات مدیره پرسپولیس

مشرق | ورزشی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:41
مهدی رسول‌پناه به مدیربرنامه‌های دروازه بان پرسپولیس قول داد در جلسه هیات مدیره این باشگاه بحث پرداخت طلب این بازیکن کروات را پیگیری می‌کند.
پرسپوليس،باشگاه،مدير،جلسه

به گزارش مشرق، رادوشوویچ پس از رقابت‌های لیگ قهرمانان به دلیل حل نشدن مشکلات مالی خود با پرسپولیس به ایران بازنگشته است.
این دروازه‌بان که حدود 100 هزار دلار از سرخ‌پوشان طلب دارد با وجود پیگیری مدیر برنامه‌هایش تاکنون نتوانسته مطالبات خود را از پرسپولیس دریافت کند و به همین دلیل گلایه‌هایی را نسبت به وضعیت خود در این باشگاه مطرح کرده است.
امروز هم مدیر برنامه این بازیکن برای جلسه با مهدی رسول‌پناه به باشگاه آمد و سرپرست باشگاه پرسپولیس به وی قول داد در جلسه هیأت مدیره بحث طلب رادو را پیگیری می‌کنم و پس از این جلسه درباره زمان و نحوه پرداخت پول دروازه‌بان کروات این تیم اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهد داد.
البته مدیر برنامه‌های رادوشوویچ در گفت و گو با خبرنگاران بحث ارسال نامه وی به فیفا برای تعیین تکلیف وی با باشگاه پرسپولیس را رد کرد.



برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1854257 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.