خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1864994 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دست رد شورای شهری ها به اصلاح ساختار در شهرداری

فارس | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:33
کلیات اصلاح ساختار در شهرداری تهران با رأی اکثر اعضای شورای شهر پایتخت رد شد.
ساختار،لايحه،اصلاح،شهرداري،شوراي،شهر،تهران،موضوع،حاضر

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس،‌ موضوع لایحه اصلاح ساختار در شهرداری تهران امروز در صحن شورای شهر مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و مسأله استرداد این لایحه به شهرداری مطرح شد.
محسن هاشمی در واکنش به درخواست شهرداری برای استرداد لایحه اصلاح ساختار گفت: نامه مربوطه در این زمینه دیر به دست ما رسیده است و ارسال نامه شهردار 20 دقیقه مانده به آغاز صحن نوعی بی‌احترامی به شورای شهر مطرح می‌شود.
حسن رسولی عضو دیگر شورای شهر در واکنش به این موضوع بیان داشت: دستور جلسه شورای شهر از قبل مشخص بود و مسؤولان شهرداری نمی‌توانند 7 صبح از خواب بیدار شوند و لایحه را پس بگیرند چرا که شورای شهر بازیچه این نوع تصمیم‌گیری‌ها نیست.
سرانجام استرداد لایحه اصلاح ساختار در شهرداری تهران رد شد و موضوع کلیات طرح اصلاح ساختار مورد بررسی قرار گرفت که الهام فخاری عضو شورای شهر تهران در واکنش به لایحه اصلاح ساختار عنوان کرد: دست از شلیک دائمی به شهرداری بردارید.
علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران هم درباره این موضوع گفت: ‌شهرداری آمادگی اجرای اصلاح ساختار را ندارد و به نظرم این لایحه محقق نمی‌شود.
وی گفت: در مورد اینکه حسن رسولی به عنوان کارشناس سال‌ها مدیریت در سطوح ارشد داشته و درباره لایحه اصلاح ساختار تلاش کرده است شکی نیست.
در زمانی که لایحه اصلاح ساختار تصویب شد از 19 نفر حاضر با رأی 10 نفر این موضوع به تصویب رسید و من به عنوان موافق با اصلاح ساختار رأی دادم اما اکنون شرایط تغییر کرده است.
سخنگوی شورای شهر تهران گفت:‌منکر زحماتی که در این زمینه کشیده شده نیستیم ولی در حال حاضر نیمی از اعضای شورای شهر در مورد این مسأله موافق نیستند.
شهرداری هم که مشخص نیست در حال حاضر از خواب بیدار شده یا شبانه تصمیم گرفته است ولی به هر حال ابراز آمادگی برای اجرای لایحه را ندارد.
این عضو شورای شهر تهران گفت:‌ ممکن است برخی عدم آمادگی شهرداری را نداشتن جسارت و برخی نداشتن توانایی تعبیر کنند اما در هر حال شهرداری اعلام کرده است آماده اجرای لایحه نیست.
اعطا گفت: در حال حاضر زمان رسیدن به دستاوردها است و نباید ساختار را به قدری متزلزل کنیم که برخی ادارات کل در شهرداری در حالی که هنوز اتفاقی نیفتاده گمان کنند که منحل شده‌اند.
سرانجام کلیات لایحه اصلاح ساختار در شهرداری تهران رد شد و تنها 8 نفر موافق اصلاح ساختار بودند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1864994 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.