خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1857083 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مجلس دقت خود را بر روی ثبات اقتصادی بگذارد

فارس | سیاسی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:32
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: مجلس دقت خود را بر روی ثبات اقتصادی بگذارد و با دولت اتمام حجت کند اگر دولت توانایی حل مشکلات را ندارد بنابر قانون با آن ها برخورد شود.
مجلس،ثبات،مشكلات،دولت،صحن،بگذارد،علني،شيراز

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان اظهار داشت: بعد از تعطیلات صحن علنی زمانی که دستور کار صحن مشاهده شد بسیار تعجب کردم که مشکل امروز کشور چیست؛ راه حل آن چه می باشد آیا مردم غیر از نمایندگان پناهگاهی دارند؟
وی افزود: پیشنهاد بنده به هیات رئیسه این است که طوری مجلس را هدایت کنند که به مشکلات اساسی مردم رسیدگی شود چرا که مشکلات اصلی مردم عدم ثبات اقتصادی در بازار است، امروز فقرا در حال ضعیف تر شدن و تولیدکنندگان در حال ناامید شدن هستند لذا پیشنهاد می کنم که این طرح های دو فوریت کم بازده را مجلس کنار بگذارد.
وی بیان کرد: مجلس دقت خود را بر روی ثبات اقتصادی بگذارد و با دولت اتمام حجت کند اگر دولت توانایی حل مشکلات را ندارد بنابر قانون با آن ها برخورد شود لذا مجلس باید در این برهه حساس از قدرت قانونی خود استفاده کند.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز دعوت از رئیس جمهور به مجلس بسیار ضروری بوده و باید رئیس جمهور به قسمی که یاد کرده پاسخگو باشد چرا که ما اگر بتوانیم قیمت ها را تا حدودی ثابت نگه داشته و قیمت ارز، خودرو، فولاد و مابقی اجناس را کنترل کنیم و همچنین بتوانیم بر بورس کنترل داشته و چندین قانون در خصوص تسهیل فضای کسب وکار تصویب کنیم بتوانیم ثبات را به اقتصاد کشور برگردانیم اما متاسفانه دولت در این خصوص انفعال دارد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1857083 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.