خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1857294 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سیمرغ شدی به قاف رفتی ای مرغ!

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:31
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با وجود افزایش قیمت مرغ گرم به ۱۸ هزار تومان، امروز مرغ گرم در بازار عرضه نشد.
مرغ،گرم،قيمت،بازار،استان،تومان

ایسنا/زنجان معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با وجود افزایش قیمت مرغ گرم به ۱۸ هزار تومان، امروز مرغ گرم در بازار عرضه نشد.
اسماعیل مسلمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به عرضه نشدن مرغ گرم در بازار، اظهار کرد: در حال حاضر قیمتی که برای عرضه مرغ گرم در بازار برای مصرف‌کننده تعیین ‌شده ۱۸ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم و ۱۵ هزار تومان از محل مرغ‌داری برای کشتارگاه‌ها است که نسبت به مصوبه قبلی ستاد تنظیم بازار افزایش دارد.
وی افزود: در حال حاضر این قیمت هنوز به تصویب کارگروه تنظیم بازار نرسیده ولی قیمت کارشناسی‌ و ابلاغ شده است اما متاسفانه با وجود این افزایش قیمت، شاهد آن هستیم که امروز در بازار زنجان مرغ گرم توریع نشده ولی بر اساس مصوبه ۲۰ تن مرغ منجمد به ازای هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان در استان توزیع شده است.
این مسئول ادامه داد: در سایر استان‌ها قیمت تمام‌شده برای مشتری ۲۵ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم مرغ گرم است که مقرر شده در استان زنجان برای تامین نیاز مردم مرغ‌داران همکاری بیشتری برای تولید و عرضه با قیمت کمتر داشته باشند.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از توزیع روزانه ۱۰ تن تخم‌مرغ در استان به قیمت هر کیلو ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان خبر داد.
به گزارش ایسنا، در جلسه تنظیم بازار ۲۰ مهرماه امسال مقرر شد به علت تفاوت‌ قیمتی که در عرضه مرغ گرم بین استان زنجان و سایر استان‌های همجوار وجود داشت و مرغ‌داران نیز متوجه آسیب شده بودند، بر اساس دستور استاندار مقرر شد که تفاوت ‌قیمت‌ها بررسی و در صورت نیاز افزایش قیمت مرغ گرم در استان، به تصویب این کارگروه برسد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1857294 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.