خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1852795 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بهره‌برداری از ۱۳۶۱ طرح اشتغالزایی و ۱۰ مدرسه سیار بنیاد برکت در کرمانشاه

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:31
در سفر مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به کرمانشاه، علاوه بر بهره‌برداری از ۱۳۶۱ طرح اشتغالزایی، ۱۰ مدرسه سیار و ۱۰ هزار بسته نوشت‌افزار نیز به دانش آموزان محروم این استان اهدا شد.
بركت،كرمانشاه،بنياد،استان،سيار،محروم،مناطق،طرح

ایسنا/کرمانشاه در سفر مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به کرمانشاه، علاوه بر بهره‌برداری از ۱۳۶۱ طرح اشتغالزایی، ۱۰ مدرسه سیار و ۱۰ هزار بسته نوشت‌افزار نیز به دانش آموزان محروم این استان اهدا شد.
امیرحسین مدنی در سفر خود به کرمانشاه علاوه بر افتتاح ۱۳۶۱ طرح اشتغال‌زایی در مناطق محروم این استان، ۱۰ مدرسه سیار و ۱۰ هزار بسته نوشت‌افزار را به دانش‌آموزان کرمانشاهی اهدا کرد.
مدیرعامل بنیاد برکت درباره اقدامات اشتغال‌زایی این بنیاد در استان کرمانشاه گفت: با افتتاح ۱۳۶۱ طرح جدید، تعداد طرح‌های اشتغال‌زایی اجتماع‌محور بنیاد برکت در مناطق محروم و روستایی استان کرمانشاه به ۴ چهار هزار و ۲۵۳ طرح رسید که باعث ایجاد ۱۲ هزار و ۷۵۹ فرصت شغلی برای ساکنان این مناطق شده است.
مدنی حجم کل سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی این تعداد طرح اشتغال‌زایی را دو هزار و ۷۱۹ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: ۱۴ شهرستان و ۵۲۷ روستای استان کرمانشاه تحت پوشش فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت قرار دارند.
به گفته مدیرعامل بنیاد برکت، ۲۵ مجری و تسهیل‌گر این بنیاد فرایند اشتغال‌زایی در مناطق محروم استان کرمانشاه را مدیریت و پیگیری می‌کنند.
مدنی همچنین با اشاره به اهدای ۱۰ مدرسه سیار برکت اظهار داشت: این مدارس سیار برای استفاده دانش‌آموزان عشایر استان کرمانشاه تحویل آموزش و پرورش عشایری شد.
وی افزود: برای ساخت ۱۰ مدرسه سیار برکت هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
این مدارس سیار قابلیت حمل و نقل دارند و همراه با عشایر جابجا می‌شوند.
مدیرعامل بنیاد برکت درباره امکانات مدارس سیار نیز توضیح داد: هر کدام از این مدارس شامل کلاس درس، حمام و دستشویی و اتاق استراحت برای معلم است.
وی در ادامه با اشاره به اهدا و توزیع نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان مناطق محروم کرمانشاه گفت: ستاد اجرایی فرمان امام امسال یک میلیون بسته لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار ایرانی را در قالب پویش ملی «مشق احسان» میان دانش‌آموزان مناطق روستایی و محروم سراسر کشور توزیع می‌کند که امروز ۱۰ هزار بسته به دانش‌آموزان کرمانشاهی اهدا شد.
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام چهار هزار و ۴۳۳ طرح را با حجم سرمایه‌گذاری پنج هزار و ۹۲۷ میلیارد ریال در حوزه‌های توانمندسازی اقتصادی، امور زیربنایی، فرهنگی، سلامت و سایر خدمات در استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسانده یا در دست اقدام دارد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1852795 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.