خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1852795 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

صدور ۱۱۰۰ گواهی صنایع دستی در یزد از ابتدای امسال

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:31
معاون صنایع دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد از صدور بیش از ۱۱۰۰ گواهی آموزشی صنایع دستی در شش ماه نخست امسال خبر داد.
دستي،صنايع،آموزشي،استان،يزد،ماهه،برگزار

ایسنا/یزد معاون صنایع دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد از صدور بیش از ۱۱۰۰ گواهی آموزشی صنایع دستی در شش ماه نخست امسال خبر داد.
«محمدرضا دهقان مهرجردی» ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: در شش ماهه اول امسال تعداد ۸۳ دوره کوتاه مدت در مراکز آموزشی شهرستان‌های اردکان، میبد، خاتم، ابرکوه و یزد برگزار شد که ۱۱۳۱ نفر هنرجو در این دوره‌ها شرکت کردند.
وی افزود: مراکز آموزش صنایع دستی در سال‌جاری با بهره‌گیری از تخصص و توان مربیان مجرب، با برپایی ۲۴ دوره در سه ماهه اول و ۵۹ دوره در سه ماهه دوم در ۶ مرکز آموزشی در سطح استان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت مجازی و بعضا با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در شهرهای سفید به صورت حضوری برگزار شد.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی استان یزد، دهقانی مهرجردی با بیان این که این دوره‌ها با هدف توسعه و فرهنگ‌سازی رشته‌های صنایع دستی بومی و فعال استان برگزار شده است، گفت: هنرجویان در رشته‌های زیلو بافی، کاربافی، پته‌دوزی، حصیربافی، گلیم‌بافی، تولیدات چرم دست دوز، زیورآلات سنتی، نقاشی روی شیشه و سفال، نمد مالی سنتی و دیگر موارد موفق به اخذ گواهی مهارت آموزش‌های عمومی (کوتاه مدت) در زمینه رشته‌های صنایع دستی شدند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1852795 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.