خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1853177 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

وضعیت جوی قزوین همچنان پایدار است

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:31
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: طی چند روز آینده وضعیت جوی پایدار است و تغییرات محسوس دما را شاهد نخواهیم بود.
سلسيوس،جوي،قزوين

ایسنا/قزوین کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: طی چند روز آینده وضعیت جوی پایدار است و تغییرات محسوس دما را شاهد نخواهیم بود.
مهدی آخوندی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طی چند روز آینده وضعیت جوی پایدار و آسمان صاف و آفتابی است؛ به لحاظ دمایی تغییرات محسوسی طی امروز یکشنبه ۲۷ مهر و فردا دوشنبه ۲۸ مهر نداریم.
وی اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته آوج با چهار و رازمیان با ۲۶ درجه سلسیوس به ترتیب خنک‌‎ترین و گرم‌ترین شهرهای استان بودند، دمای شهر قزوین نیز بین ۶ و ۲۳ درجه سلسیوس در نوسان بوده است.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1853177 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.