خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1855824 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تی‌آر‌تی: باکو در 24 ساعت اخیر دو سوخو 25 ارمنستان را ساقط کرد

فارس | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:29
برخی منابع خبری گزارش دادند، جمهوری آذربایجان امروز یکشنبه یک فروند جنگنده سوخو 25 ارمنستان را ساقط کرد تا در 24 ساعت گذشته دو فروند از این جنگنده‌ها ساقط شوند.
جنگنده،سوخو،ساقط،دومين،آذربايجان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع رسانه‌ای خبر دادند که جمهوری آذربایجان برای دومین بار طی ۲۴ ساعت اخیر جنگنده سوخو ۲۵ ارمنستان را ساقط کرد.
بنا بر گزارش شبکه «تی‌آرتی»، جمهوری آذربایجان برای دومین بار در ۲۴ ساعت اخیر، هواپیمای جنگنده سوخو 25 ارمنستان را هدف قرار داد و ساقط کرد.
روز شنبه (دیروز) مقام‌‍‌های جمهوری آذربایجان خبر دادند که ارتش این کشور یک فروند جنگنده سوخو ۲۵ را سرنگون کرد.
با گذشته کمتر از یک روز از ساقط کردن این جنگنده، حالا امروز برخی خبرها حاکی از این است که باکو دومین جنگنده سوخو ۲۵ متعلق به ایروان را ساقط کرده است.
خبرها درباره ساقط شدن جنگنده سوخو ۲۵ در شرایطی منتشر شده که دو کشور قرار بود از ساعت ۰۰:۰۰ روز هجدهم اکتبر (امروز 27 مهرماه) دومین آتش‌بس را آغاز کنند
به رغم شروع دومین آتش‌بس، ساعتی پس از شروع این آتش‌بس میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان در خصوص منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی با میانجیگری مسکو، ایروان و باکو بدون توجه به تعهدات خود حملاتی را علیه مواضع یکدیگر ترتیب دادند و هر طرف، دیگری را مقصر آغاز حملات خوانده است (جزئیات بیشتر).
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1855824 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.