خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 01 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرصت‌های بزرگ فضای مجازی باید هدایت شود

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
رئیس جمهور گفت: فرصت‌های بزرگ فضای مجازی و شبکه‌های نوین اطلاع‌رسانی باید در شرایط تحریم به سمت کمک به تولید و ارتقای اشتغال هدایت شود.
حضرت،رعايت،اعتماد،ره،قم،معتبر،تناسب،نظام،اطلاعات،زيست،تعامل، ...

خلاصه خبر

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر چهارشنبه در شورای عالی فضای مجازی، گفت: مردم قم از آغاز نهضت اسلامی و تا فروردین ۴۲ و حمله رژیم ستمشاهی به مدرسه فیضیه، ۱۵ خرداد و سخنرانی تاریخی حضرت امام (ره) در عاشورای سال ۴۲، نقش ارزنده‌ای ایفا و در کنار روحانیت و طلاب وفاداری کردند.
به گزارشحجت‌الاسلام حسن روحانی عصر چهارشنبه در شورای عالی فضای مجازی، گفت: مردم قم از آغاز نهضت اسلامی و تا فروردین ۴۲ و حمله رژیم ستمشاهی به مدرسه فیضیه، ۱۵ خرداد و سخنرانی تاریخی حضرت امام (ره) در عاشورای سال ۴۲، نقش ارزنده‌ای ایفا و در کنار روحانیت و طلاب وفاداری کردند.
دکتر روحانی افزود: قیام ۱۹ دی مردم قم در حمایت از حضرت امام (ره) به فرآیندی تبدیل شد که به پیروزی کل ملت در انقلاب اسلامی رسید و از جمله مردم مومن تبریز در چهلم شهدای ۱۹ دی، حماسه دیگری در مبارزه آفریدند.