خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1872011 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جمعیت جانبازان از رای قاطع مجلس حامی ایثارگران تقدیر کردند

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:06
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی از رای قاطع مجلس به اصلاح قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تقدیر کردند
بنياد،رييس،قاطع،حامي،تكميلي،اسلامي،مجلس،ماده،جانبازان،بيمه،ا ...

تقدیر جمعیت جانبازان از رای قاطع مجلس حامی ایثارگران
با اصلاح این ماده، ارائه خدمات بهداشی و بیمه درمانی مکمل آزادگان، جانبازان، ایثارگران شاغل و غیرشاغل، بازنشسته و والدین، همسران و فرزندان شهدا و افراد تحت تکفل آنان برعهده بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفت.
‎جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی که پیش از این برای پیگیری عودت بیمه ایثارگران به بنیاد شهید چند نوبت با رئیس جمهور، رییس مجلس و دیگر نهاد‌های تصمیم ساز مکاتبه کرده بود، ضمن ابراز خرسندی از به ثمر نشستن پیگیری مطالبه بر حق جانبازان و ایثارگران، از رای قاطع مجلس حامی ایثارگران به طرح اصلاح ماده مذکور از قانون جامع خدمات ایثارگران تقدیر کرد.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1872011 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.